Producent – WarmUp

Dla większego bezpieczeństwa oraz komfortu osób przebywających w danym budynku powinno się w nim znaleźć odpowiednie ogrzewanie. Współcześnie można spotkać się z wieloma technologiami grzewczymi i licznymi firmami oferującymi produkty z ich zakresu, dlatego warto stawiać wyłącznie na sprawdzone opcje. Oferujemy profesjonalne rozwiązania, produkowane przez doświadczoną markę WarmUp.

WarmUp – mata grzewcza

Mata grzewcza WarmUp to nic innego, jak szeroka na kilkadziesiąt centymetrów folia, do której w sposób równomierny przymocowano grzałkę. Dzięki temu montaż produktu cechuje się prostotą i trwa stosunkowo krótko. Rozwiązanie jest odpowiednie dla różnych typów podłóg i doceniane za szybkość działania.

Maty są zasilane elektrycznie, dzięki czemu jest to technologia przyjazna dla środowiska i nie wiąże się z emisją szkodliwych związków (w kontrze do urządzeń zasilanych węglem czy gazem). W przeciwieństwie do wodnego ogrzewania podłogowego nie ma tutaj ryzyka zalania budynku, a ciepło zostaje rozprowadzone równomiernie. Kolejna różnica to brak konieczności poziomowania podłoża.

WarmUp oferuje maty grzewcze w różnych wariantach, co ułatwia dobranie produktu do specyfiki budynku i podłogi. Modele SPM oraz z PVC są odpowiednie dla podłoży wykończonych ceramiką lub naturalnym kamieniem. Warto wspomnieć też o foliach WLFH, które cechują się odrobinę cieńszą warstwą. Dzięki temu stanowią świetną propozycję dla podłóg drewnianych lub laminowanych.

Kable grzewcze WarmUp

Kable grzejne WarmUp to kolejne rozwiązanie z zakresu ogrzewania elektrycznego, które będzie lepszym rozwiązaniem np. w przypadku pomieszczeniach o nieregularnych powierzchniach, takich jak łazienki (występują w nich takie elementy jak odpływy, sedesy czy wanny, pod którymi nie można zastosować ogrzewania).

Kable są montowane pojedynczo, w odległościach zależnych od potrzeb. Co istotne, mogą być umieszczone bezpośrednio pod posadzką, jednak w niektórych przypadkach zakłada się je w wylewce, jeśli wymaga tego specyfika konstrukcji obiektu. To odpowiednia propozycja dla budownictwa energooszczędnego i niskoenergetycznego.

Kable grzewcze WarmUp posiadają wręcz imponującą żywotność, a ponadto są wyjątkowo proste w montażu.

WarmUp – wygodne sterowanie

Dlaczego warto jeszcze postawić na WarmUp? Mata grzewcza, kable grzejne i inne produkty są wygodne w sterowaniu – marka oferuje termostaty, które montuje się na ścianie. Dzięki nim można na bieżąco sterować temperaturą w domu. Na szczególną uwagę zasługują modele łączące się poprzez Wi-Fi.

WarmUp – opinie

Marka WarmUp nieprzypadkowo otrzymuje bardzo dobre opinie – oferowane kable grzewcze oraz maty grzewcze to produkty niezawodne, pracujące bardzo efektywnie, a ponadto stosunkowo energooszczędnie.

Użytkownicy potwierdzają, że dobrym dodatkiem jest także inwestycja w panele fotowoltaiczne, dzięki którym istnieje możliwość maksymalnego zredukowania wydatków związanych z ogrzewaniem. Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty!